Orzeł kuty ze stali
  • Orzeł kuty ze stali
  • Orzeł rzeźba ogrodowa kuta
  • Orzeł z metalu
  • Orzeł kuty
  • pióra kute

Orzeł - metalowa rzeźba ogrodowa

14 000,00 zł
Brutto

Powstające w naszej pracowni rzeźby z metalu to małe dzieła sztuki metaloplastycznej przy których pracują najbardziej doświadczeni projektanci oraz rzemieślnicy w Polsce. Posiadamy wiedzę, i umiejętności pozwalające nam zaprojektować, wyrzeźbić, i wykuć z metalu każdą postać. Jako jedyni łączymy również elementy szkła witrażowego z metalem.

Rzeźby w formie lamp to piękny, unikalny, i ponadczasowy sposób na rozświetlenie każdej przestrzeni.

Czas realizacji: 2-4 tygodni od momentu złożenia zamówienia

Ilość
W magazynie

Galeria rzeźb kutych z metalu powstała przy naszym warsztacie, aby każdy zainteresowany mógł na własne oczy zobaczyć jakość naszych stalowych projektów. Zdecydowana większość rzeźb z metalu powstaje pod specyficzne potrzeby naszych klientów, aczkolwiek w salonie zawsze mamy kilka sztuk w formie eksponatów.

Zapraszamy gorąco do kontaktu, i w odwiedziny. Jesteśmy w stanie wykonać każdy projekt rzeźby czy rzeźby z metalu. Wyślij nam zdjęcie lub rysunek, my zajmiemy się darmową wyceną.

Orzeł - Ręcznie kuta rzeźba ogrodowa z metalu - model: kx016
Waga około 15kg, wysokość 80 cm.

Galeria wyrobów z metalu powstała przy naszym warsztacie, aby każdy zainteresowany mógł na własne oczy zobaczyć jakość naszych stalowych projektów. Zdecydowana większość wyrobów kutych powstaje pod specyficzne potrzeby naszych klientów, aczkolwiek w salonie zawsze mamy kilka sztuk w formie eksponatów.

Na naszej stronie mogą państwo zobaczyć niezliczoną ilość ręcznie kutych wyrobów ze stali takich jak; rzeźby i lampy kute, akcesoria winiarskie, wieszaki kute, łóżka i wiele więcej.

W razie pytań zapraszamy gorąco do kontaktu, lub w odwiedziny. Zrealizujemy każdy projekt rzeczy z metalu. Wyślij nam opis, zdjęcie lub rysunek, my zajmiemy się darmową wyceną.

Kreatywni od 1995 roku. - historia która trwa.

Wyroby Kute powstały z zamiłowania do niestandardowych rozwiązań. Połączenie rzemiosła, manufaktury, nowych technologii, i dizajnu pozwala nam tworzyć wyroby piękne, funkcjonalne, trwałe, oraz ponadczasowe. Pragniemy podtrzymywać ideę, że jakość może być osiągnięta jedynie poprzez kulturę piękna oraz mistrzostwo twórcy.

Jurecki
kx016