Ozdoby Ogrodowe z Metalu - JURECKI Metaloplastyka

Ozdoby Ogrodowe

Ozdoby ogrodowe, ręcznie kute z metalu w wyjątkowy sposób rozświetlą każdą przestrzeń. Idealnie wpasują się do ogrodu. Uwielbiają towarzystwo drewna, i kamieni. Wykonujemy ozdoby ogrodowe na specjalne zamówienia klientów. Jesteśmy w stanie zrealizować każdy projekt rzeźby, lampy czy ozdoby ogrodowej. Wyślij nam zdjęcie lub projekt ozdoby ogrodowej, a my zajmiemy się darmową wyceną.

Ozdoby do ogrodu z metalu wykonujemy metodami rzemieślniczymi, od czasu do czasu posiłkując się nowoczesną technologią. Każda ozdoba ogrodowa z metalu z naszej firmy jest wyjątkowa i dopracowana w każdym detalu.

Zapraszamy gorąco do kontaktu.

  • Pokaż pasek boczny

Istnieje 7 produktów.

Filtry aktywne

Orzeł - metalowa rzeźba ogrodowa

16 100,00 zł

Powstające w naszej pracowni rzeźby z metalu to małe dzieła sztuki metaloplastycznej przy których pracują najbardziej doświadczeni projektanci oraz rzemieślnicy w Polsce. Posiadamy wiedzę, i umiejętności pozwalające nam zaprojektować, wyrzeźbić, i wykuć z metalu każdą postać. Jako jedyni łączymy również elementy szkła witrażowego z metalem.

Rzeźby w formie lamp to piękny, unikalny, i ponadczasowy sposób na rozświetlenie każdej przestrzeni.

Czas realizacji: 2-4 tygodni od momentu złożenia zamówienia

Mały ptaszek - ręcznie kuta rzeźba ogrodowa z metalu

1 380,00 zł

Powstające w naszej pracowni rzeźby z metalu to dzieła sztuki kowalskiej przy których pracują najbardziej doświadczeni projektanci oraz metaloplastycy w Polsce. Posiadamy wiedzę, i umiejętności pozwalające nam zaprojektować, wyrzeźbić, i wykuć z metalu każdą postać. Jako jedyni łączymy również elementy szkła witrażowego z metalem.

Rzeźby w formie lamp to piękny, unikalny, i ponadczasowy sposób na rozświetlenie każdej przestrzeni. Wykonujemy rzeźby z metalu naturalnych rozmiarów oraz rzeźby na specjalne zamówienia klientów.

Czas realizacji: 2-4 tygodni od momentu złożenia zamówienia

Cena dotyczy jednej sztuki.

Kuta sowa, i kuty ptak ze stali - ozdoba ogrodowa

2 875,00 zł

Powstające w naszej pracowni rzeźby kute z metalu to małe dzieła sztuki kowalskiej przy tworzeniu których pracują najbardziej doświadczeni projektanci, oraz metaloplastycy w Polsce. Posiadamy wiedzę, a także umiejętności pozwalające nam zaprojektować, wyrzeźbić, i wykuć z metalu każdą postać, zwierzę czy cokolwiek państwo sobie zapragną. Jako jedyni łączymy elementy szkła witrażowego z metalem.

Rzeźby ze stali w formie to piękny, unikalny, i ponadczasowy sposób na rozświetlenie każdej przestrzeni. Wykonujemy rzeźby kute na specjalne zamówienia klientów.

Czas realizacji 2-4 tygodni.

Fontanna ogrodowa kuta. Ozdoba kuta. model fk02

4 600,00 zł

Ręcznie kuta fontanna ogrodowa z metalu.

Materiał stal czarna. Cynkowana i pomalowana ogniowo. Ręcznie patynowana.

Czas realizacji projektu: 2-5 tygodni od chwili złożenia zamówienia.

Krasnal lampa ogrodowa Gartenzwerg - eine geschmiedete Skulptur und eine Lampe aus Metall K07

24 000,00 zł

Die in unserer Werkstatt hergestellten geschmiedeten Metallskulpturen sind Metallarbeiten, die von den erfahrensten Designern und Metallarbeitern geschaffen wurden. .Wir haben das Wissen und die Fähigkeiten, die es uns ermöglichen, jede Figur oder jedes Ding aus Metall zu entwerfen, zu schnitzen und zu schmieden. Wir sind die einzigen, die Buntglaselemente mit Metall kombinieren.

.Skulpturen in Form von Rauminstallationen sind eine einzigartige und zeitlose Möglichkeit, jedem Raum einen einzigartigen Charakter zu verleihen.

Powstające w naszej pracowni rzeźby ze stali to istne dzieła sztuki kowalskiej przy których pracują najbardziej doświadczeni projektanci oraz metaloplastycy w Polsce. Posiadamy wiedzę, i umiejętności pozwalające nam zaprojektować, wyrzeźbić, i wykuć z metalu każdą postać. Jako jedyni łączymy również elementy szkła witrażowego z metalem.

Rzeźby w formie lamp to piękny, unikalny, i ponadczasowy sposób na rozświetlenie każdej przestrzeni. Wykonujemy rzeźby z metalu naturalnych rozmiarów oraz rzeźby na specjalne zamówienia klientów.

Krasnal ma ok 140cm wysokości.