Ozdoby ogrodowe

  • Pokaż pasek boczny

Istnieje 7 produktów.

Filtry aktywne

Orzeł - metalowa rzeźba ogrodowa

14 000,00 zł

Powstające w naszej pracowni rzeźby z metalu to małe dzieła sztuki metaloplastycznej przy których pracują najbardziej doświadczeni projektanci oraz rzemieślnicy w Polsce. Posiadamy wiedzę, i umiejętności pozwalające nam zaprojektować, wyrzeźbić, i wykuć z metalu każdą postać. Jako jedyni łączymy również elementy szkła witrażowego z metalem.

Rzeźby w formie lamp to piękny, unikalny, i ponadczasowy sposób na rozświetlenie każdej przestrzeni.

Czas realizacji: 2-4 tygodni od momentu złożenia zamówienia

Mały ptaszek - ręcznie kuta rzeźba ogrodowa z metalu

1 200,00 zł

Powstające w naszej pracowni rzeźby z metalu to dzieła sztuki kowalskiej przy których pracują najbardziej doświadczeni projektanci oraz metaloplastycy w Polsce. Posiadamy wiedzę, i umiejętności pozwalające nam zaprojektować, wyrzeźbić, i wykuć z metalu każdą postać. Jako jedyni łączymy również elementy szkła witrażowego z metalem.

Rzeźby w formie lamp to piękny, unikalny, i ponadczasowy sposób na rozświetlenie każdej przestrzeni. Wykonujemy rzeźby z metalu naturalnych rozmiarów oraz rzeźby na specjalne zamówienia klientów.

Czas realizacji: 2-4 tygodni od momentu złożenia zamówienia

Cena dotyczy jednej sztuki.

Kuta sowa, i kuty ptak ze stali - ozdoba ogrodowa

2 500,00 zł

Powstające w naszej pracowni rzeźby kute z metalu to małe dzieła sztuki kowalskiej przy tworzeniu których pracują najbardziej doświadczeni projektanci, oraz metaloplastycy w Polsce. Posiadamy wiedzę, a także umiejętności pozwalające nam zaprojektować, wyrzeźbić, i wykuć z metalu każdą postać, zwierzę czy cokolwiek państwo sobie zapragną. Jako jedyni łączymy elementy szkła witrażowego z metalem.

Rzeźby ze stali w formie to piękny, unikalny, i ponadczasowy sposób na rozświetlenie każdej przestrzeni. Wykonujemy rzeźby kute na specjalne zamówienia klientów.

Czas realizacji 2-4 tygodni.

Fontanna ogrodowa kuta. Ozdoba kuta. model fk02

4 000,00 zł

Ręcznie kuta fontanna ogrodowa z metalu.

Materiał stal czarna. Cynkowana i pomalowana ogniowo. Ręcznie patynowana.

Czas realizacji projektu: 2-5 tygodni od chwili złożenia zamówienia.

Krasnal ogrodowy - kuta rzeźba i lampa z metalu

20 000,00 zł

Powstające w naszym warsztacie rzeźby kute z metalu to dzieła sztuki metaloplastyczne, przy powstawaniu których pracują najbardziej doświadczeni projektanci, oraz metaloplastycy. Posiadamy wiedzę, a także umiejętności pozwalające nam zaprojektować, wyrzeźbić, i wykuć z metalu każdą postać czy rzecz. Jako jedyni łączymy elementy szkła witrażowego z metalem.

Rzeźby w formie instalacji przestrzennych to unikalny, i ponadczasowy sposób na nadanie wyjątkowego charakteru każdej przestrzeni.