Ręcznie kute, stalowe akcesoria do kominka - kowalstwo artystyczne

Akcesoria Kominkowe

Akcesoria kominkowe z kutego metalu, powstające w naszej pracowni to prawdziwe dzieła sztuki. Poprzez piękno rzemieślniczej pracy, do ręcznie kutego zestawu kominkowego z metalu. Nasza pracowania wykona każdy projekt akcesorium do kominka. Akcesoria kominkowe wykonujemy z najwyższej jakościowo stali. Istnieje możliwość wykonania akcesorium kominkowego według zdjęcia lub projektu klienta. Zapraszamy serdecznie na zakupy, oraz do kontaktu. Akcesoria do kominka ze stali.

  • Pokaż pasek boczny

Istnieje 26 produktów.

Filtry aktywne

Bażant - ręcznie kuty stojak z przyborami kominkowymi

5 950,00 zł

Powstające w naszej pracowni wyroby z metalu to małe dzieła sztuki kowalskiej przy których pracują najbardziej doświadczeni projektanci oraz metaloplastycy w Polsce. Posiadamy wiedzę, i umiejętności pozwalające nam zaprojektować, wyrzeźbić, i wykuć z metalu każdą postać. Jako jedyni łączymy również elementy szkła witrażowego z metalem.

Rzeźby przyborów kominkowych to piękny, unikalny, i ponadczasowy sposób na nadanie charakteru przestrzeni.

Czas realizacji: 2-4 tygodni od momentu złożenia zamówienia.

Motyl kuty - stojak na drewno kominkowe

2 252,00 zł

Ręcznie kuty, metalowy stojak na drewno do kominka z motywem motyla. Akcesoria kominkowe powstające w naszej pracowni to prawdziwe dzieła sztuki kowalskiej. Unikalne, ponadczasowe, piękne. Gwarantujemy satysfakcję klienta. W produkcję naszych wyrobów ze stali wkładamy serce i dusze.

Stojak kuty na drewno kominkowe z motylem

2 252,00 zł

Ręcznie kuty, metalowy stojak na drewno kominkowe z motywem motyla. Akcesoria kominkowe powstające w naszej pracowni to prawdziwe dzieła sztuki kowalskiej. Unikalne, ponadczasowe, piękne. Gwarantujemy satysfakcję naszych klientów. Do każdego projektu wkładamy serce i dusze. Hołdujemy pięknu rzemieślniczej pracy.

Góralski stojak na drewno kominkowe - parzenica DP1

1 377,50 zł

Ręcznie kuty, góralski, metalowy stojak na drewno do kominka z tradycyjną parzenicą. Akcesoria kominkowe powstające w naszej pracowni to prawdziwe dzieła sztuki kowalskiej. Unikalne, ponadczasowe, piękne.

Metalowy stojak na drewno kominkowe D1

766,74 zł

Powstający w polskiej kuźni metalowy stojak na drewno kominkowe nada charakteru każdej kominkowej przestrzeni. Do każdego naszego projektu wkładamy serce, oraz przykładamy uwagę do najmniejszych detali. Gwarantujemy satysfakcję naszych klientów. Nasz stojak przetrwa pokolenia.

Stojak kuty na drewno kominkowe

677,50 zł

Duży, metalowy stojak kuty na drewno kominkowei. Rzemieślnicze wykonanie w polskiej kuźni, z przyłożeniem uwagi do najmniejszych detali gwarantuje zadowolenie wszystkich naszych klientów.