Kuta latarnia ogrodowa
  • Kuta latarnia ogrodowa
  • Kuta lampa ogrodowa
  • Kuta latarnia ogrodowa
  • kuta latarnia do ogrodu
  • kuta latarnia do ogrodu
  • Kuta latarnia ogrodowa
  • Lampa kuta ogrodowa
  • Kuta lampa ogrodowa

Kuta latarnia ogrodowa - vintage / retro kx021

1 624,00 zł
Brutto

Powstające w naszej pracowni lampy i rzeźby z metalu to dzieła sztuki kowalskiej przy których pracują najbardziej doświadczeni projektanci oraz metaloplastycy w Polsce. Posiadamy wiedzę, i umiejętności pozwalające nam zaprojektować, wyrzeźbić, i wykuć z metalu każdą postać. Jako jedyni łączymy również elementy szkła witrażowego z metalem.

Rzeźby w formie ręcznie kutej lampy ze stali to piękny, unikalny, i ponadczasowy sposób na rozświetlenie każdej przestrzeni. Wykonujemy rzeźby z metalu naturalnych rozmiarów oraz rzeźby na specjalne zamówienia klientów.

Czas realizacji: 2-4 tygodni od momentu złożenia zamówienia

Ilość
W magazynie

Galeria lamp kutych z metalu powstała przy naszym warsztacie, aby każdy zainteresowany mógł na własne oczy zobaczyć jakość naszych stalowych projektów. Zdecydowana większość latarni i rzeźb z metalu powstaje pod specyficzne potrzeby naszych klientów, aczkolwiek w salonie zawsze mamy kilka sztuk w formie eksponatów. Wszystkie nasze lampy są kute ręcznie przez doświadczonych metaloplastyków. Każda lampa jest wyjątkowa, a jakość po prostu powala.

Szerokość lampy: 130cm
Waga - 25kg

Latarnia ogrodowa w stylu retro / vintage - model: kx021

Kreatywni od 1995 roku. - historia która trwa!
Wyroby Kute powstały z zamiłowania do niestandardowych rozwiązań. Połączenie rzemiosła, manufaktury, nowych technologii, i dizajnu pozwala nam tworzyć wyroby piękne, funkcjonalne, trwałe, oraz ponadczasowe. Pragniemy podtrzymywać ideę, że jakość może być osiągnięta jedynie poprzez kulturę piękna oraz mistrzostwo twórcy.

Wyroby Kute zrealizują każdy projekt rzeźby i lampy z metalu z metalu, drewna lub szkła. Prześlij nam opis, zdjęcie lub rysunek, my zajmiemy się darmową wyceną. Gwarantujemy mistrzowską jakość wykonania.

Kute rzeźby i latarnie ogrodowe

Jurecki
kx021