Automatyczna brama wjazdowa
  • Automatyczna brama wjazdowa
  • Automatyczna brama wjazdowa kuta

Automatyczna Kuta Brama Wjazdowa Dwuskrzydłowa sd110

2 150,50 zł
Brutto

W poszukiwaniu doskonałej harmonii, wybierz bramy wjazdowe powstające w naszym warsztacie. Łączą one piękne wzornictwo z doskonałą, rzemieślniczą jakością wykonania.

Brama wjazdowa jest elementem ogrodzenia, który nadaje charakteru całej posesji. Skorzystaj z darmowego doradztwa, oraz wyceny projektu.

Ilość
W magazynie

Podana cena dotyczy jednego metra bieżącego bramy z metalu do 1.5 metra wysokości. Oczywiście jesteśmy w stanie wykonać rozmiary niestandardowe. W zależności od potrzeb klienta, kuta, wjazdowa brama automatyczna może zostać zaprojektowana zarówno w formie bramy uchylnej jak, i przesuwnej.

Możesz wybrać bramę wjazdową otwieraną ręcznie lub wyposażyć ją w bezpieczny i szybki napęd marki Nice.

Bramy przesuwne Jurecki są dostępne w wersjach przesuwnych, i dwuskrzydłowych.

Do bramy, furtki lub przęsła ogrodzeniowego istnieje możliwość wstawienia drewnianych akcentów, logotypy czy rzeźby.

Szerokość bramy wjazdowej możesz dopasować do swoich oczekiwań. Bramy wjazdowe JURECKI mogą mieć nawet do 7 metrów szerokości.

System ochrony bramy
15 lat gwarancji, na instalowane przez naszą firmę bramy wjazdowe. Podwójne zabezpieczenie powierzchni bram ogrodzeniowych, furtek, paneli ogrodzeniowych i słupków JURECKI, poprzez cynkowanie metodą ogniową oraz malowanie proszkowe na dowolny kolor z palety RAL.

Warunki zabudowy bramy z metalu
Brama może zostać zamontowana do słupów murowanych, betonowych, klinkierowych oraz stalowych.

Bezpieczeństwo
Korzystaj z bramy jedynie w sposób przewidziany przez producenta. Jeśli kupujesz bramę przesuwną w wersji ręcznej, nie uzupełniaj jej samodzielnie o tani napęd. Może to prowadzić do jej uszkodzenia, i stanowi potencjalne zagrożenie dla użytkowników. Fotokomórki zapewniają zatrzymanie się bramy a także jej powrót do pozycji otwartej, jeżeli w świetle bramy pojawi się przeszkoda.

Skontaktuj się z nami w celu darmowej wyceny. Realizujemy niestandardowe projekty, nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Prześlij zdjęcie, lub rysunek, doradzimy.
[email protected]

Czas dostawy, wraz z montażem bramy wynosi 4-8 tygodni.

Realizujemy projekty bram, balustrad, i ogrodzeń na terenie Polski, i Europy.

Kuta brama wjazdowa, model: sd110

Jurecki
sd110