Balustrada tarasowa kuta - model sc73

3 047,50 zł
Brutto

Balustrady kute w doskonały sposób zabezpieczą każdy balkon, taras, okno czy schody.

Ogromną zaletą balustrady z metalu jest jej trwałość. Dzięki profesjonalnej obróbce (są praktycznie niezniszczalne). Balustrada kuta z metalu może być instalowana w rożnych miejscach np.

  • we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych (domy prywatne, hotele, domki letniskowe itd.)

  • w obiektach użytku publicznego (muzea, bary, kawiarnie, restauracje, centra rozrywki, tarasy, biura, instytucje itp.)
Ilość
W magazynie

Balustrady kute powstające w naszej kuźni są dopracowane w najmniejszym detalu. Korzystamy z najlepszej jakościowo stali, a nasi pracownicy mają prawie trzydzieści lat doświadczenia w kowalstwie artystycznym i metaloplastyce. Przez ten czas zrealizowaliśmy setki projektów, i mamy nadzieję, że państwa będzie kolejny.

Uwielbiamy projekty skomplikowane wymagające prawdziwego mistrzostwa i kunsztu rzemieślnika. Zainstalowana przez naszą firmę, ocynkowana i pomalowana proszkowo balustrada kuta z metalu posiada trzydzieści lat gwarancji antykorozyjnej. Nie spawamy balustrady na montażu naszych wyrobów, gdyż w miejscu spawu może dochodzić do korozji. Balustrada kuta montowana jest na kołkach lub kotwach chemicznych. 

Balustrada kuta jest cynkowana ogniowo, a następnie malowana proszkowo na dowolny kolor z palety RAL.

Istnieje możliwość ręcznego patynowania balustrady na miedziany, srebrny czy złoty kolor. Sztuczne postarzanie.

Balustrada kuta może zostać wyposażona w poręcz z drewna. Cena usługi zależna od złożoności projektu, oraz użytego materiału. Cena znajduje się w widełkach cenowych w granicach 150 - 400 złotych za metr bieżący.

Podana cena orientacyjna dotyczy jednego metra metalowej balustrady kutej wraz z montażem.

Sprostamy każdemu projektowi. Prześlij nam zdjęcie lub projekt balustrady, a my zajmiemy się darmową wyceną. Zapraszamy gorąco do kontaktu.

balustrada kuta model: sc71

Jurecki
sc73