Rozety z metalu

Zobacz naszą zimową promocję na rozety kute.

Metalowa rozeta kuta jest elementem ozdobnym, który posiada nieograniczone zastosowanie w kowalstwie artystycznym i metaloplastyce. Nasza firma zajmuje się projektowaniem, i wykonaniem rozet kutych na specjalne zamówienie klienta.

Metalowe rozety kute staną się idealną ozdobą każdego ogrodzenia, bramy czy balustrady. W ofercie posiadamy metalowe rozety kute które spełnią wymagania zarówno prostych konstrukcji, jak i tych bardzo skomplikowanych i fantazyjnych. Jako jedyni w Polsce wykonujemy rozety kute ze szklanymi witrażami.

  • Pokaż pasek boczny

Istnieje 141 produktów.

Filtry aktywne

Rozeta kuta z tulipanami - model: rkx02

600,00 zł

Kuta rozeta ze stali z tulipanami. Każdy projekt powstający w naszej kuźni jest niepowtarzalny, wykonany z przywiązaniem uwagi do najmniejszych detali. Rozety i wyroby kute powstające w naszej kuźni przetrwają nie jedno pokolenie.

Motyl - kolorowa rozeta z metalu i szkła

1 200,00 zł

Kolorowa, metalowa rozeta w formie motyla to małe dzieło sztuki powstające w naszym warsztacie. Każdy projekt powstający spod rąk naszych mistrzów jest niepowtarzalny, wykonany z przywiązaniem uwagi do najmniejszych detali. Rozety i wyroby powstające w naszej kuźni przetrwają nie jedno pokolenie.