jaszczurka kuta rzeźba ogrodowa
  • jaszczurka kuta rzeźba ogrodowa
  • jaszczurka kuta rzeźba
  • jaszczurka kuta rzeźba do ogrodu
  • jaszczurka kuta rzeźba ogrodowa
  • jaszczurka z metalu rzeźba
  • jaszczurka rzeźba z metalu

Jaszczurka - rzeźba ogrodowa z metalu

36 800,00 zł
Brutto

Powstające w naszej pracowni lampy i rzeźby z metalu to dzieła sztuki kowalskiej przy których pracują najbardziej doświadczeni projektanci oraz metaloplastycy w Polsce. Posiadamy wiedzę, i umiejętności pozwalające nam zaprojektować, wyrzeźbić, i wykuć z metalu każdą postać. Jako jedyni łączymy również elementy szkła witrażowego z metalem.

Rzeźby w formie ręcznie kutej lampy ze stali to piękny, unikalny, i ponadczasowy sposób na rozświetlenie każdej przestrzeni. Wykonujemy rzeźby z metalu naturalnych rozmiarów oraz rzeźby na specjalne zamówienia klientów.

Czas realizacji: 2-4 tygodni od momentu złożenia zamówienia

Ilość
W magazynie

Galeria rzeźb kutych z metalu powstała przy naszym warsztacie, aby każdy zainteresowany mógł na własne oczy zobaczyć jakość naszych stalowych projektów. Zdecydowana większość rzeźb z metalu powstaje pod specyficzne potrzeby naszych klientów, aczkolwiek w salonie zawsze mamy kilka sztuk w formie eksponatów.

Długość: 3 metra
Waga - 150kg

Mistrzowska robota. Brak widocznych spawów. Dwa miesiące pracy nad rzeźbą.

Jaszczurka - Ręcznie kuta rzeźba z metalu - model: kx017

Kreatywni od 1995 roku. - historia która trwa!
Wyroby Kute powstały z zamiłowania do niestandardowych rozwiązań. Połączenie rzemiosła, manufaktury, nowych technologii, i dizajnu pozwala nam tworzyć wyroby piękne, funkcjonalne, trwałe, oraz ponadczasowe. Pragniemy podtrzymywać ideę, że jakość może być osiągnięta jedynie poprzez kulturę piękna oraz mistrzostwo twórcy.

Wyroby Kute zrealizują każdy projekt rzeźby i lampy z metalu z metalu, drewna lub szkła. Prześlij nam opis, zdjęcie lub rysunek, my zajmiemy się darmową wyceną. Gwarantujemy mistrzowską jakość wykonania.

Jurecki
kx017