stalowe nogi do stołu
  • stalowe nogi do stołu
  • portal - stalowa podstawa do stołu
  • blat dębowy z żywicą

Portal - stalowe nogi do stołu - model x19

1 150,00 zł
Brutto

Solidne, ręcznie wytworzone w Polsce stalowe nogi do stołu, przeznaczone do podtrzymywania ciężkich blatów. Idealnie sprawdzą się w industrialnym biurze, jadalni czy kuchni.

(KOSZT WYSYŁKI MOŻE SIĘ RÓŻNIC OD CENY PODANEJ NA STRONIE !

TERMIN REALIZACJI 3-5 TYGODNI)

Ilość
W magazynie

Stalowe nogi do stołu powstające w naszej pracowni, wykonane są z przywiązaniem uwagi do najmniejszych detali. Przeznaczone do podtrzymywania ciężkich blatów, sprawdzą się idealnie w biurze, jadalni, kuchni czy salonie. Konstrukcja dostarczana jest z gotowymi otworami mocującymi, które zapewniają łatwy montaż blatu. Nasze metalowe nogi do stołu przetrwają pokolenia, a unikalny design będzie cieszył oko domowników i gości.

Parametry techniczne:
Materiał: stal czarna, cynkowana i malowana proszkowo na dowolny kolor z palety RAL
Wysokość: 72cm
Szerokość:
Długość:
Waga:

Rodzaje wykończenia:

- Czarny : farba proszkowa, czarny mat lub połysk;
- Przezroczysty: Przezroczysty lakier zabezpieczający.
- Dowolny inny kolor z szerokiej gamy kolorów palety RAL w macie lub połysku.
- Stal Corten - wkrótce

Istnieje możliwość wykonania podstawy według specyficznych potrzeb wymiarowych klienta. W tym celu zapraszamy gorąco do kontaktu lub w odwiedziny.

Portal - stalowe nogi do stołu, model x19

Cena dotyczy samej podstawy do stołu. Piękne blaty dębowe wkrótce w ofercie firmy wyroby kute. Na zdjęciu widoczny blat dębowy, lakierowany.

Wyroby-Kute.pl zrealizują każdy projekt z metalu, drewna lub szkła. Wyślij nam opis, zdjęcie lub rysunek, my zajmiemy się darmową wyceną. Gwarantujemy mistrzowską jakość wykonania.

Kreatywni od 1995 roku. - historia która trwa.
Wyroby Kute powstały z zamiłowania do niestandardowych rozwiązań. Połączenie rzemiosła, manufaktury, nowych technologii, i dizajnu pozwala nam tworzyć wyroby piękne, funkcjonalne, trwałe, oraz ponadczasowe. Pragniemy podtrzymywać ideę, że jakość może być osiągnięta jedynie poprzez kulturę piękna oraz mistrzostwo twórcy.

Pozdrawiamy gorąco!

Jurecki
X19