Ogrodowa lampa kuta
  • Ogrodowa lampa kuta

Ogrodowa lampa kuta

3 450,00 zł
Brutto

Powstające w naszej pracowni lampy kute z metalu to dzieła sztuki kowalskiej przy tworzeniu których pracują najbardziej doświadczeni projektanci, oraz metaloplastycy w Polsce. Posiadamy wiedzę, a także umiejętności pozwalające nam zaprojektować, wyrzeźbić, i wykuć z metalu każdą postać czy rzecz. Jako jedyni łączymy elementy szkła witrażowego z metalem.

Rzeźby w formie lamp to piękny, unikalny, i ponadczasowy sposób na rozświetlenie każdej przestrzeni. Wykonujemy lampy kute na specjalne zamówienia klientów.

Ilość
W magazynie

Ogrodowa lampa kuta z metalu.

Wysokość 250cm
Materiał: Stal czarna, cynkowana i malowana ogniowo.

Galeria lamp z metalu powstała przy naszym warsztacie, aby każdy zainteresowany mógł na własne oczy zobaczyć jakość naszych prac. Zdecydowana większość lamp z metalu powstaje pod specyficzne potrzeby naszych klientów, aczkolwiek w salonie zawsze mamy kilka sztuk w formie eksponatów.

Kreatywni od 1995 roku. - historia która trwa!
Wyroby Kute powstały z zamiłowania do niestandardowych rozwiązań. Połączenie rzemiosła, manufaktury, nowych technologii, i dizajnu pozwala nam tworzyć wyroby piękne, funkcjonalne, trwałe, oraz ponadczasowe. Pragniemy podtrzymywać ideę, że jakość może być osiągnięta jedynie poprzez kulturę piękna oraz mistrzostwo twórcy.

W naszej firmie mogą państwo zobaczyć niezliczoną ilość innych produktów z metalu takich jak ręcznie kute bramy, ogrodzenia, balustrady czy elementy kowalskie do samodzielnego montażu.

Zapraszamy do kontaktu, i w odwiedziny do naszego salonu firmowego.

Wykonamy każdy projekt. Prześlij nam zdjęcie lub projekt, wycenimy realizację za darmo.

model lampy na zdjęciu: lp001

Jurecki
lp001