Automatyczna brama kuta retro
  • Automatyczna brama kuta retro
  • brama retro automatyczna

Automatyczna Brama Wjazdowa Dwuskrzydłowa - model sd111

2 024,00 zł
Brutto

W poszukiwaniu perfekcji, i harmonii, wybierz kute bramy wjazdowe powstające w naszym warsztacie. Łączą one piękne wzornictwo z doskonałą, rzemieślniczą jakością wykonania.

Brama wjazdowa jest elementem ogrodzenia, który nadaje charakteru całej posesji. Skorzystaj z darmowego doradztwa, oraz wyceny projektu.

Ilość
W magazynie

Podana cena dotyczy jednego metra bieżącego bramy z metalu do 1.5 metra wysokości. Oczywiście jesteśmy w stanie wykonać rozmiary niestandardowe. W zależności od potrzeb klienta, kuta, wjazdowa brama automatyczna może zostać zaprojektowana zarówno w formie bramy uchylnej jak, i przesuwnej.

Możesz wybrać bramę wjazdową otwieraną ręcznie lub wyposażyć ją w bezpieczny i szybki napęd marki Nice.

Bramy Jurecki są dostępne w wersji przesuwna, i uchylna ( dwuskrzydłowa ).

Do bramy, furtki lub przęsła ogrodzeniowego istnieje możliwość wstawienia drewnianych akcentów, logotypu lub rzeźby.

Szerokość bramy wjazdowej możesz dopasować do swoich oczekiwań. Bramy wjazdowe JURECKI mogą mieć nawet do 7 metrów szerokości.

System ochrony bramy
15 lat gwarancji, na instalowane przez naszą firmę bramy wjazdowe. Podwójne zabezpieczenie powierzchni bram ogrodzeniowych, furtek, paneli ogrodzeniowych i słupków JURECKI, poprzez cynkowanie metodą ogniową oraz malowanie proszkowe na dowolny kolor z palety RAL.

Warunki zabudowy bramy
Brama może zostać zamontowana do słupów murowanych, betonowych, klinkierowych oraz stalowych.

Bezpieczeństwo
Korzystaj z bramy jedynie w sposób przewidziany przez producenta. Jeśli kupujesz bramę przesuwną lub uchylną w wersji ręcznej, nie uzupełniaj jej samodzielnie o tani napęd. Może to prowadzić do jej uszkodzenia, i stanowi potencjalne zagrożenie dla użytkowników. Fotokomórki zapewniają zatrzymanie się bramy a także jej powrót do pozycji otwartej, jeżeli w świetle bramy pojawi się przeszkoda.

Skontaktuj się z nami w celu darmowej wyceny bramy, balustrady lub ogrodzenia. Realizujemy niestandardowe projekty, nie ma dla nas projektów niemożliwych. Prześlij zdjęcie, lub rysunek, doradzimy.
[email protected] / 889 145 586

Czas dostawy, wraz z montażem bramy wynosi 4-8 tygodni. Darmowy montaż do 30km od siedziby firmy Wyroby Kute Jurecki.

Realizujemy projekty bram, balustrad, i ogrodzeń na terenie Polski, i Europy.

brama wjazdowa retro, model: sd111

Jurecki
sd111