BKZ76
  • BKZ76

Balustrada kuta zewnętrzna model BKZ76

1 290,00 zł
Brutto

* Podana cena orientacyjna za 1 mb balustrady ocynkowanej i malowanej proszkowo na wybrany kolor palety RAL z pochwytem standardowym: profil / płaskownik / rura grawerowana

Ilość
W magazynie

Posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w projektowaniu, produkcji i montaży balustrad z metalu. Zrealizowaliśmy setki projektów, a każda nasza realizacja dopracowana jest w najmniejszym szczególe. Zainstalowana przez naszą firmę, ocynkowana i pomalowana proszkowo balustrada kuta z metalu posiada dwadzieścia lat gwarancji antykorozyjnej. Nie spawamy balustrady na montażu, gdyż w miejscu spawu może dochodzić do korozji. Balustrada montowana jest na kołkach lub kotwach chemicznych. 

Balustrada kuta jest cynkowana ogniowo, a następnie malowana proszkowo na dowolny kolor z palety RAL.

Istnieje możliwość ręcznego patynowania balustrady na miedziany, srebrny czy złoty kolor.

Balustrada kuta może dodatkowo zostać wyposażona w poręcz z drewna. Cena usługi zależna od złożoności projektu, oraz użytego materiału. Cena znajduje się w widełkach cenowych w granicach 150 - 400 złotych za metr bieżący.

Podana cena orientacyjna dotyczy jednego metra metalowej balustrady kutej wraz z montażem.

Sprostamy każdemu projektowi. Prześlij nam zdjęcie lub projekt balustrady, a my zajmiemy się darmową wyceną. Zapraszamy gorąco do kontaktu.

Minimalistyczna balustrada kuta model: BKZ76

Jurecki
BKZ76