Balustrada Kuta schodowa model BKW85

3 433,00 zł
Brutto

* Podana cena orientacyjna za 1 mb balustrady ocynkowanej i malowanej proszkowo na wybrany kolor palety RAL z pochwytem standardowym: profil / płaskownik / rura grawerowana

* możliwy do wykonania pochwyt drewniany (cena poręczy zależna od rodzaju drewna; od 200,00 do 400,00zł/mb)

*konstrukcja pod schody wykonana wg projektu

Ilość
W magazynie

Od ponad dwudziestu lat paramy się projektowaniu, produkcją i montażem balustrad z metalu. W swoim porfolio posiadamy setki zrealizowanych projektów, a każda nasza balustrada kuta jest dopracowana w najmniejszym szczególe. Zainstalowana przez naszą firmę, ocynkowana, i pomalowana balustrada kuta z metalu posiada 15 lat gwarancji antykorozyjnej. Nie spawamy balustrady na montażu, gdyż w miejscu spawu może dochodzić do korozji. Balustrada montowana jest na kołkach lub kotwach chemicznych. 

Balustrada z metalu jest cynkowana ogniowo, a następnie malowana proszkowo na dowolny kolor z palety RAL.
Istnieje możliwość ręcznego patynowania balustrady na miedziany, srebrny czy złoty kolor.
Balustrada kuta może dodatkowo zostać wyposażona w poręcz z drewna. Cena usługi zależna od złożoności projektu, oraz użytego materiału. Cena znajduje się w widełkach cenowych w granicach 150 - 400 złotych za metr bieżący.

Sprostamy każdemu projektowi. Prześlij nam zdjęcie lub projekt balustrady, a my zajmiemy się darmową wyceną. Zapraszamy do kontaktu.

Do 30 kilometrów od siedziby firmy oferujemy darmowy pomiar. Balustrada kuta z metalu przetrwa pokolenia.

Działamy na terenie całej Polski i Europy.

balustrada kuta schodowa model: BKW85

SKLEP - ELEMENTY KUTE DO BALUSTRAD

Jurecki
BKW85