Elementy Skrętne

Kute elementy skrętne to podstawa każdej bramy, ogrodzenia czy balustrady. W ofercie posiadamy wszystkie rodzaje elementów kutych. Zapraszamy do zakupów. Przy większych zamówieniach możliwe rabaty. 


Elementy Skrętne Jest 103 produktów.

Podkategorie

  • Elementy z płaskownika

    Elementy kute typu "S", "C", itp wykorzystywane są głównie do dekoracji ogrodzeń, przęseł, balustrad, barierek, bram i bramek. Idealnie pasują do prętów 12x12 z naszej oferty . W ofercie mamy również elementy przystosowane do prętów 14x14 . Mają szerokie zastosowanie w metaloplastyce, przy czym ograniczeniem ich zastosowania jest jedynie wyobraźnia kowala. Kilka elementów tego samego typu w różnych konfiguracjach dają ciekawe efekty przy małym nakładzie środków. Produkowane przez nas elementy kowalskiew wykonane są z najwyższej jakości stali i są przystosowane do spawania, a następnie do cynkowania i malowania.

  • Elementy z kwadratu

    Elementy z kwadratu 12x12mm, stabilne, trwałe i niezawodne..

  • Fakturowany płaskownik

    Płaskownik fakturowany świetnie nadaje się do skomplikowanych zestawień elementów bram, balustrad czy przęseł ogrodzeń, nadając projektowi charakteru i oryginalności. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 103 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 103 elementów